اخبار
16

برپایی نمایشگاه سیل در محل برگزاری نهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان

برپایی نمایشگاه سیل در محل برگزاری نهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان

 

در آخرین جلسه اعضای شورای سیاستگذاری نهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران مقرر شد هم‌زمان با برگزاری این مراسم نمایشگاهی از عملکرد مجموعه دستگاههای دولتی و نهادهای مردمی در سیلاب اخیر در کشور برپا شود.

به گزارش دبیرخانه تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران، «جمال رحیمیان» دبیر نهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران با اعلام این خبر گفت: سیل بزرگی که در روزهای پایانی سال گذشته در مناطقی از کشور به وقوع پیوست به همدلی و وحدت بیشتر میان مردم و مسئولان منجر شد که مثال‌زدنی است.

وی این حرکت مردمی را قابل تقدیر دانست و گفت: با برپایی نمایشگاهی می‌توان این وحدت و انسجام ملی را در معرض دید عموم به نمایش گذاشت.

دبیر نهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران از نمایندگان سازمان‌ها و دستگاه‌های مطرح در این آئین ارائه پیشنهادات و نظرات سازنده را خواستار شد و در ادامه بر حفظ ارتباط مستمر با دبیرخانه آئین تأکید کرد.

رحیمیان برگزاری این قبیل مراسم را زمینه‌سازی برای ترویج معروف در جامعه دانست و گفت: متولیان این امر ثمره کار ارزشمند خود را خواهند دید.

وی هم‌چنین از نمایندگان حاضر در جلسه خواست تا در انتخاب نامزدهای دانشجوی فداکار نهایت دقت را مبذول دارند تا حق فردی ضایع نشود.

در ادامه این جلسه نمایندگان سازمان‌ها نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای برگزاری هر چه بهتر برنامه ارائه کردند.

انتهای پیام

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (366)
کد خبر: 1100966
  • برپایی نمایشگاه سیل در محل برگزاری نهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تماس با دبیرخانه
آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش ادوارد براون_پلاک 20_سازمان جهاد دانشگاهی تهران _ طبقه سوم ـدبیرخانه آیین اعطای  تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران
تلفن: 66490330
فکس:66464941
tandisjahat@gmail.com