رنگ منو:
رنگ بنر:
رنگ اصلی:
قالب صفحه:
  • عریض
  • محصور
اخبار
16
ختصاص سهمیه در نهمین آئین اعطای "تندیس ملی فداکاری دانشجویان"
چکیده: در دومین جلسه شورای سیاستگذاری آئین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان ایران سهمیه دستگاه‌های همکار در معرفی دانشجوی فداکار تعیین شد. به گزارش ایسنا، بر اساس مصوبات دومین جلسه شورای سیاستگذاری آئین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان ایران مقرر شد دستگاه‌های همکار در معرفی دانشجویان فداکار توجه ویژه‌ای به دانشجویان فعال در... ادامه »
11
اعطای تندیس ملی فداکاری به خانواده شهید مدافع حرم "علیرضا مرادی"
چکیده: جمال رحیمیان با هیئت همراه با خانواده شهید مدافع حرم "علیرضا مرادی" دیدار و گفت وگو کرد و لوح تقدیر و تندیس هشتمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران را به خانواده این شهید مدافع حرم تقدیم کرد. به گزارش ایسنا، دبیر آئین تندیس ملی فداکاری دانشجویان در این دیدار گفت: در تجلیل از مقام شامخ شهید و شهادت همین بس که حضرت امام صادق ... ادامه »
04
بررسی شیوه‌نامه اجرایی آئین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران در نخستین جلسه شورای سیاستگذاری
چکیده: نخستین جلسه شورای سیاستگذاری نهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران با حضور نمایندگان سازمان‌های مختلف با موضوع بررسی شیوه‌نامه اجرایی این آئین برگزار شد. به گزارش ایسنا، «جمال رحیمیان»، دبیر اجرایی نهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران با بیان این‌که موضوع شناسایی دانشجویان فداکار برای نخستین با... ادامه »
28
برگزیده چهارمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران:  تقدیر در آئین حس خوب دیده شدن را به من داد
چکیده: برگزیده چهارمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران با بیان این‌که تقدیر در این آیین حس خوب دیده شدن فعالیت‌هایم را به من داد، گفت: البته به این موضوع اعتقاد دارم که خداوند ناظر بر حسنات و نیات است. دکتر «ابراهیم مولوی» در گفت‌وگو با دبیرخانه آیین اعطای تندیس فداکاری، با بیان این‌که از سال 57 با پیروزی ان... ادامه »
20
منتخب دومین آیین ملی تندیس فداکاری دانشجویان ایران: نگاه به تندیس فداکاری حس خوبی را در من زنده می‌کند
چکیده: منتخب دومین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران با اشاره به ارزش معنوی دریافت تندیس ملی فداکاری گفت: این تندیس نماد یک حرکت بشردوستانه در دوران جوانی من است که با نگاه کردن به آن حس خوبی در من زنده می‌شود. «مریم پاکدامن» در گفت‌وگو با دبیرخانه آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران؛ با بیان این‌که فعالیت&z... ادامه »
04
طراح و مجری اسکله‌های فلزی پل متحرک فاو: نخبگان جهادی در دوران دفاع مقدس خوش درخشیدند
چکیده: طراح و مجری اسکله‌های فلزی پل متحرک فاو با بیان این‌که نخبگان جهادی در دوران دفاع مقدس خوش درخشیدند، گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی و به ویژه پس از حمله عراق به ایران نسیمی وزیدن گرفت که احساس مسئولیت در آحاد ملت ایران شکوفا شد. دکتر «محسن وفامهر» منتخب دومین آئین تندیس فداکاری دانشجویان ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنای ... ادامه »
30
گفتگو با فتاح محمدی برگزیده سومین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران در سال 85
چکیده: دارنده تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران: فطرت هر انسانی مبتنی بر حس نوع‌دوستی و کمک به هم‌نوع است دارنده تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران با بیان این‌که فطرت هر انسانی مبتنی بر حس نوع‌دوستی و کمک به هم‌نوع است، گفت: سرآغاز فعالیت‌های جهادی من از دوره دانش‌آموزی است. به گزارش دبیرخانه آیین اعطای تندیس ملی فداک... ادامه »
28
بررسی شرایط اعطای تندیس فداکاری به خانواده دانشجویی که اعضایش اهدا شد
چکیده: دبیرخانه آئین تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران بررسی شرایط دانشجوی فداکار زنده‌یاد «عارفه عرب‌احمدی»، را برای تشخیص احراز شرایط دریافت تندیس ملی فداکاری به خانواده وی در دستور کار قرار داده است. به گزارش ایسنا تهران، طبق اعلام دبیرخانه آئین تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران، «عارفه عرب‌احمدی&... ادامه »
25
7 مزیت علمی کمک به دیگران
چکیده: وقت خود، پول یا انرژی خود را داوطلبانه برای کمک به دیگران صرف کنید، چون در این‌صورت است که نه تنها جهان، بلکه حال شما  هم بهتر می‌شود. مطالعات نشان داده است کارهای بسیاری که به نفع جامعه انجام می‌دهید به افزایش شادی، سلامت و احساس آرامش افراد منجر می‌شود. که در این گزارش 7 مزیت  علمی آن برشمرده شده است. به گزارش د... ادامه »
04
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور انتقاد کرد/مغفول ماندن معرفی الگوهای فداکاری در شبکه‌های اجتماعی
چکیده: معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی معرفی الگوهای فداکاری را از جمله اهداف و سیاست‌های دبیرخانه برگزاری آئین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان دانست و گفت: متأسفانه این هدف از دید شبکه‌های اجتماعی دور مانده است. به گزارش ایسنا، عیسی علیزاده در مراسم تقدیر از نمایندگان سازمان‌ها و نهادهای مشارکت‌کننده در برگزاری آئین اعطای تندیس م... ادامه »
صفحه 1 از 5ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  بعدی   انتها   
تماس با دبیرخانه
آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش ادوارد براون_پلاک 20_سازمان جهاد دانشگاهی تهران _ طبقه سوم ـدبیرخانه آیین اعطای  تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران
تلفن: 66490330
فکس:66464941
tandisjahat@gmail.com