۱۴۰۰/۱۱/۱۰- ۱۳:۲۲
تعداد بازدید:369 یکشنبه 10 بهمن 1400 - 13:22
طی حکمی از سوی مهندس هاشمی،

سرپرست اداره برنامه‌ریزی و توسعه معاونت پژوهش و فناوری منصوب شد

مهندس حمید هاشمی معاون پژوهش و فناوری سازمان جهاد دانشگاهی تهران «ثریا سهرابی» را به سمت سرپرست اداره برنامه‌ریزی و توسعه منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، در متن این حکم آمده است:

با سلام و احترام

نظر به تجارب و شایستگی‌های سرکار در حوزه پژوهش و فناوری و با توجه به موافقت رئیس محترم سازمان، به‌موجب این حکم به‌عنوان سرپرست اداره برنامه‌ریزی و توسعه معاونت پژوهش و فناوری سازمان منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با تلاش و درایت خود، مساعدت مدیران و همکاران سازمان در بهبود و توسعه این حوزه کوشا باشید و به انجام اموری چون برنامه‌ریزی، سازماندهی و تدوین برنامه‌های توسعه‌ای، راهبردی و عملیاتی در حوزه‌ پژوهش و فناوری، پیش‌بینی منابع، بودجه و اعتبارات سالانه و بلندمدت مورد نیاز حوزه پژوهش و فناوری و نظارت و ارزیابی سیاست‌ها و برنامه‌های مراکز، گروه‌ها و ستاد معاونت اهتمام ورزید.

پیگیری و هماهنگی و تصویب برنامه‌های راهبردی و عملیاتی و بودجه حوزه، برقراری تعامل و ارتباط مستمر با مراکز، گروه‌ها برای تهیه و تدوین برنامه‌ها و سیاست‌های سازمان و مشارکت در تهیه و تدوین مقررات و دستورالعمل‌های مورد نیاز برای اجرای موفق طرح از دیگر انتظارات این معاونت سازمان جهاد دانشگاهی از انتصاب سرکار عالی است.