اخبار و تازه ها

09

"مركز تربيت مديران راهبردي جهادي آينده" آغاز به كار كرد

"مركز تربيت مديران راهبردي جهادي آينده" آغاز به كار كرد
به گزارش روابط عمومي سازمان جهاد دانشگاهي تهران، اين مركز كه با هدف ارتقاي سطح دانش، بينش و مهارت‌هاي مديريتي مديران كشور و ايجاد پشتوانه علمي، فكري و انديشه‌اي از طريق آموزش جهت شايسته گزيني و شايسته سالاري در انتخاب مديران آينده كشور راه اندازي شده ، حاصل تعامل كميسيون چشم‌انداز و امور نخبگان دبيرخانه مجمع و سازمان جهاد دانشگاهي تهران است.
سيدسعيد هاشمي معاون آموزشي جهاد دانشگاهي با اشاره به اينكه نگاه ما در جهاد دانشگاهي تربيت دانش‌آموختگاني مهارت‌محور ،‌ محصول محور و توليد محور است اظهار داشت: مي‌توان گفت كه توسعه آموزش عالي نسبت به ساير برنامه‌هاي توسعه‌اي در كشور ما همواره يك گام جلوتر بوده است. وي با اشاره به راه‌اندازي مركز تربيت مديران راهبردي جهادي آينده تصريح كرد: با نگاه مثبت مجمع تشخيص مصلحت نظام اين مركز خلاءهاي جدي براي حضور مديران حرفه‌اي را پر خواهد كرد و قرار است در سطح مديران ارشد كشور هم نقش‌آفريني كند.
سيد عزيز آشنا معاون آموزشي سازمان جهاد دانشگاهي تهران با بيان اينكه انتصاب مديران در سطوح حرفه‌اي بايد براساس صلاحيت‌ها و دانش و توانمندي آنان باشد. افزود: آموزش مديران در سه سطح مقدماتي، متوسطه و پيشرفته پيش بيني شده است و فراگيران لازم است اين سه مرحله را با موفقيت پشت سر بگذارند. آشنا در ادامه در خصوص نحوه ورود افراد در اين دوره اعلام كرد" افراد واجد شرايط كه از سن 24 تا 60 سال مي باشند و داراي 2 سال سابقه كار با تاييد محل خدمت خود هستند و در اين دوره ها شركت مي نمايند بعد از گذراندن دوره مقدماتي و كسب امتياز قبولي در هر مرحله مورد مصاحبه و آزمون هايي قرار مي گيرند و به اين صورت امكان ريزش و عدم رسيدن به مرحله بالاتر وجود دارد.
حداقل سن مربوط به افرادي است كه سازمان براي كسب مهارت هاي لازم براي آنها سرمايه گذاري مي كند و افراد 60 سال نيز كساني هستند كه در حين خدمت با پست مديريتي تجارب ارزشمند خود را ارتقاء مي بخشند.
هاشمي نيز در ادامه افزود دوره‌هاي "مركز تربيت مديران راهبردي جهادي آينده "در سه بخش مقدماتي، متوسطه و پيشرفته آغاز خواهد شد به طوري كه در دوره مقدماتي مباني مديريت راهبردي و ادبيات حكمراني خوب و در دوره متوسطه محيط شناسي شغلي و درنهايت در دوره پيشرفته مديريت دانش آينده و راهبردي در حوزه‌هاي اجرايي از مرداد ماه سال جاري ارائه خواهد شد و قرار است در محيط واقعي كار معضلات و چالش‌ها در قالب ارائه راه‌حل‌هايي برطرف شود.
مركز تربيت مديران راهبردي جهادي آينده با همكاري كميسيون چشم انداز و امور نخبگان دبيرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و جهاددانشگاهي در اسفند ماه سال گذشته راه‌اندازي شد و از تير ماه سال جاري در پژوهشكده تحقيقات كاربردي مجمع تشخيص مصلحت نظام آغاز به كار كرد و ثبت نام از علاقه مندان آغاز شد.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (782)
گروه خبر: گروه آموزشی
کد خبر: 997600
  • "مركز تربيت مديران راهبردي جهادي آينده" آغاز به كار كرد
  • "مركز تربيت مديران راهبردي جهادي آينده" آغاز به كار كرد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

اطلاعات تماس

آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش ادوارد براون پلاک 20 ساختمان سازمان جهاد دانشگاهی تهران
 تلفن:     53 57 95 66  021  - 66974441 021
 فکس:    13 27 40 66  021
پست الکترونیک:  pr.jut@chmail.ir