اخبار و تازه ها

12

تفاهم‌نامه همکاري آموزشي مجمع تشخيص مصلحت نظام و جهاد دانشگاهي امضا شد

تفاهم‌نامه همکاري آموزشي مجمع تشخيص مصلحت نظام و جهاد دانشگاهي امضا شد

 نهم اسفند ماه نشست تخصصي مرکز تربيت مديران راهبردي جهادي با حضور نمايندگان مجمع تشخيص مصلحت نظام و جهاد دانشگاهي و جمعي از صاحبنظران در اين حوزه برگزار شد.

به گزارش ايسنا، در  اين نشست که به مناسبت روز جهاني آينده و به ميزباني معاونت آموزشي سازمان جهاد دانشگاهي تهران برگزار شد،  در خصوص راه‌اندازي مرکز تربيت مديران راهبردي جهادي آينده با همکاري مجمع تشخيص مصلحت نظام و جهاد دانشگاهي و با استفاده از همکاري و توانمندي ساير سازمان‌ها و نهادها بحث و بررسي گرديد.

اين برنامه که با حضور محمد ابراهيم مداحي، رئيس کميسيون چشم انداز و امور نخبگان دبيرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و سيد سعيد هاشمي، معاون آموزشي جهاد دانشگاهي برگزار شد بر ضرورت ايجاد مرکز مديران راهبردي جهادي با هدف ارتقاي سطح دانش، بينش و مهارت مديريتي کشور، تشکيل خزانه‌اي از مديران سياستگذار، ايجاد زمينه شايسته گزيني و شايسته سالاري مديران در نظام مديريت کشور و دستيابي به دورنمايي واقع بينانه از آينده و تربيت سياستگزاران وفادار به نظام جمهوري اسلامي ايران تاکيد شد.

در پايان اين نشست ضمن رونمايي از نشانه مرکز، مقرر گرديد مراسم افتتاحيه دوره هاي آموزشي تربيت مديران راهبردي جهادي ساعت 9 تا 12 روز چهارشنبه  16 اسفندماه 1396 در  دانشگاه علم و فرهنگ تهران برگزار گردد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (3600)
گروه خبر: گروه آموزشی
کد خبر: 899971
  • تفاهم‌نامه همکاري آموزشي مجمع تشخيص مصلحت نظام و جهاد دانشگاهي امضا شد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

اطلاعات تماس

آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش ادوارد براون پلاک 20 ساختمان سازمان جهاد دانشگاهی تهران
 تلفن:     53 57 95 66  021  - 66974441 021
 فکس:    13 27 40 66  021
پست الکترونیک:  pr.jut@chmail.ir