اخبار و تازه ها

26

حضور معاونت پژوهش و فناوري سازمان جهاددانشگاهي تهران در پانزدهمين نمايشگاه پژوهش و فناوري کشور

حضور معاونت پژوهش و فناوري سازمان جهاددانشگاهي تهران  در پانزدهمين نمايشگاه پژوهش و فناوري کشور
همزمان با آغاز هفته پژوهش و برگزاري پانزدهمين نمايشگاه پژوهش و فناوري توسط وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، معاونت پژوهش و فناوري سازمان جهاددانشگاهي تهران نيز در اين نمايشگاه که روزهاي 23 تا 26 آذر-ماه در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار شد؛ حضور يافت.
به گزارش روابط عمومي سازمان جهاددانشگاهي تهران،شناسايي توانمندي‏هاي پژوهش و فناوري دانشگاه‏ها و مراکز تحقيقاتي، شناسايي و معرفي پژوهشگران و فناوران برتر، تجاري سازي يافته‏هاي پژوهش و فناوري(فن بازار)، فراهم کردن فضاي همکاري بين پژوهشگران و فناوران، برقراري ارتباط مراکز صنعتي و توليدي با مراکز تحقيقاتي و همچنين نهادينه کردن پژوهش و فناوري در سطح جامعه، بخشي از اهداف برگزاري پانزدهمين نمايشگاه بزرگ دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار کشور بود.
معاونت پژوهش و فناوري سازمان جهاددانشگاهي تهران نيز با ارائه محصولات، خدمات و توانمندي هاي خود در سه حوزه فناوري و فرآوري آلياژهاي ويژه فلزي، مهندسي شيمي و بيوتکنولوژي در اين نمايشگاه حضور پيدا کرد.
همچنين در دومين روز از برپايي اين نمايشگاه، دکتر وحيد احمدي، معاون پژوهش و فناوري  وزير علوم، تحقيقات و فناوري از غرفه جهاددانشگاهي تهران بازديد به عمل آورد. در اين بازديد جابر بابايي از کارشناسان گروه پژوهشي طراحي فرآيندهاي شيميايي ضمن توضيحاتي درخصوص فعاليت ها و توانمندي هاي گروه پژوهشي مذکور، درخصوص تجاري سازي و حمايت از محصولات و توليدات جهاددانشگاهي نيز با ايشان بحث و گفتگو نمود.  

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (972)
گروه خبر: گروه پژوهشی
کد خبر: 78
  • حضور معاونت پژوهش و فناوري سازمان جهاددانشگاهي تهران  در پانزدهمين نمايشگاه پژوهش و فناوري کشور

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

اطلاعات تماس

آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش ادوارد براون پلاک 20 ساختمان سازمان جهاد دانشگاهی تهران
 تلفن:     53 57 95 66  021  - 66974441 021
 فکس:    13 27 40 66  021
پست الکترونیک:  pr.jut@chmail.ir