اخبار و تازه ها

20

بيانيه جهاد دانشگاهي به مناسبت فرارسيدن يوم ا… بيست و دوم بهمن ماه

بيانيه جهاد دانشگاهي به مناسبت فرارسيدن يوم ا… بيست و دوم بهمن ماه

جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسيدن يوم ا بيست و دوم بهمن ماه بیانیه ای صادر کرد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، متن بیانیه این نهاد به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحيم

 بيست و دوم بهمن ماه، تجلي پيروزي حق بر باطل و غلبه خون بر شمشير يادآورِ ثمره مجاهدتها و مبارزات طولاني يك ملت مسلمان و انقلابي است كه براي استقرار احكام كامل‌ترين دين خدا از جان و مال خويش گذشته؛ ملتي رشيد و صبور كه از ولي فقيه زمانشان آموختند مجاهده، ظلمستيزي، مبارزه با استكبار، حمايت از مظلوم و رهائي از بند وابستگي مادي گرايان، اساسيترين مفاهيم در مسير جلب هدايت الهي است.

اين روزِ بزرگ، جشن ملتي با ايمان، مصمم و انتخابگر است كه از پرچم سربلند انقلاب اسلامي و شعار «استقلال، آزادي، جمهوري اسلامي» خود در گردنهها و منزلگاههاي دلهره آور تاريخ، همچون جانِ شيرين، حراست كرده و آن را گرامي داشتهاند.

در اين ميان، درخشش اين حركت مستمر، ايام الله دهه فجر انقلاب اسلامي و نقطه عطف آن راهپيمائي باشكوه 22 بهمن است كه رويدادي عزت آفرين، حماسي، وحدت بخش و دشمن شكن در عرصه تاريخ انقلاب و به ويژه طي سالهاي اخير محسوب ميشود.

ملت سربلند ايران، امروز و در آستانه سي و هشتمين بهار آزادي ديگر به خوبي پشت صحنه تحركات دشمن و در رأس آنها آمريكاي جنايتكار را ميداند و باهوشمندي و پيروي از رهبر انقلابي، شجاع و زمانشناس خود، راهبرد اصولي «نه شرقي، نه غربي، جمهوري اسلامي» را تابناك‌‌تر از پيش به جهانيان عرضه داشته و سرافراز و پايا به طي مسير پرافتخار شهيدان ادامه ميدهد.

فرزندان انقلاب در جهاددانشگاهي نيز با درك اين مهم و در آستانه سالروز پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي، ضمن دعوت از اقشار مختلف ملت براي حضور در مراسم راهپيمايي 22 بهمن، بار ديگر با آرمانهاي امام راحل (ره) و شهيدان والامقام پيمان ميبندند كه با تبعيت از رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت ا... العظمي خامنه‌اي (مدظله العالي) و حفظ روحيه استكبارستيزي، با تمام توان در راه تحقق اهداف انقلاب اسلامي گام بردارند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2520)
کد خبر: 556877
  • بيانيه جهاد دانشگاهي به مناسبت فرارسيدن يوم ا… بيست و دوم بهمن ماه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

اطلاعات تماس

آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش ادوارد براون پلاک 20 ساختمان سازمان جهاد دانشگاهی تهران
 تلفن:     53 57 95 66  021  - 66974441 021
 فکس:    13 27 40 66  021
پست الکترونیک:  pr.jut@chmail.ir