اخبار و تازه ها

02

تشریح مراحل اجرای پروژه دمولسیفایر در شورای سازمان جهاد دانشگاهی تهران

تشریح مراحل اجرای پروژه دمولسیفایر در شورای سازمان جهاد دانشگاهی تهران

با حضور رضا ثقفی در شورای سازمان جهاد دانشگاهی تهران، مراحل اجرای پروژه دمولسیفایر و موفقیت های بدست آمده در گروه پژوهشی طراحی فرآیندهای شیمیایی تشریح شد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران با حضور رضا ثقفی مجری طرح دمولسیفایر در شورای سازمان موفقیت های بدست آمده در این پروژه تشریح شد و اعضای شورا ضمن تشکر از زحمات مدیر و اعضای تیم پروژه، پیرامون کار انجام شده و برنامه ریزی های لازم جهت پیشبرد و ادامه آن بحث و گفتگو کردند.

شایان ذکر که قرارداد پروژه بومی سازی مواد تعلیق شکن نفت خام ( دمولسیفایر ) در چهار حوزه نفتی در سال 91 از طرف معاونت پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران با جهاد دانشگاهی منعقد شد.

مدیریت دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی این پروژه را به دو بخش تقسیم کرده و مسئولیت اجرای پروژه در دو میدان نفتی به پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی و مسئولیت اجرای پروژه در دو حوزه نفتی دیگر را به گروه پژوهشی طراحی فرآیندهای شیمیایی و مسئولیت اصلی پروژه را به مسعود کمبرانی، واگذارکرد.

قدرت بیگی، مسئولیت اجرای پروژه در پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی و رضا ثقفی مسئولیت اجرای پروژه در گروه پژوهشی طراحی فرآیندهای شیمیایی را به عهده دارند. 

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1805)
کد خبر: 53720
  • تشریح مراحل اجرای پروژه دمولسیفایر در شورای سازمان جهاد دانشگاهی تهران

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

اطلاعات تماس

آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش ادوارد براون پلاک 20 ساختمان سازمان جهاد دانشگاهی تهران
 تلفن:     53 57 95 66  021  - 66974441 021
 فکس:    13 27 40 66  021
پست الکترونیک:  pr.jut@chmail.ir