اخبار و تازه ها

27

مديرعامل شرکت ملي نفت ايران اعلام کرد:ايجاد زبان مشترک ميان جهاددانشگاهي و شرکت نفت

مديرعامل شرکت ملي نفت ايران اعلام کرد:ايجاد زبان مشترک ميان جهاددانشگاهي و شرکت نفت
به گزارش ايسنا، مهندس کاردر در بازديد از مجتمع تحقيقاتي شهداي دانشگاهي با اشاره به دستاوردهاي جهاددانشگاهي با تاکيد بر اينکه در پشت اين طرح‌ها، دانشي وجود دارد، افزود: در حوزه صنعت نفت نگراني‌هايي چون انفجار، حرارت و آتش‌سوزي داريم که جهاددانشگاهي به خوبي با اين معضلات آشنا است.
وي با اشاره به قراردادهاي امضا شده با جهاددانشگاهي خاطرنشان کرد: از آنجايي که اين نهاد با معضلات جهاددانشگاهي آشنا بوده است، اين قراردادها منعقد شده است.
کاردر با تاکيد بر اينکه در حال حاضر ما در سال بد مالي قرار داريم، اضافه کرد: ولي اين رويه در حال بهبود است و بر اين اساس ما از طرح‌هاي فناورانه در اين حوزه حمايت مي‌کنيم.
مديرعامل شرکت ملي نفت ايران با بيان اينکه ما از فناوري‌هاي نوين در اين حوزه استقبال مي‌کنيم، اظهار کرد: با مدل‌هايي که جهاددانشگاهي براي همکاري ارائه کرده است مي‌توانيم حوزه همکاري‌ها را افزايش دهيم و قراردادهاي بسته شده با جهاد دانشگاهي محور فعاليت‌هاي ما خواهد بود.
وي ادامه داد: به منظور توسعه اين همکاري‌ها نياز است تا يک نشستي در جهاد دانشگاهي مستقر در تهران داشته باشيم تا از توانمندي‌هاي دانشي اين نهاد مطلع شويم.
معاون وزير نفت با اشاره به واگذاري مطالعات ازدياد برداشت از مخازن نفتي به دانشگاه‌ها يادآور شد: ما در تلاش هستيم تا تحقيقات را به سمت کاربردي کردن هدايت کنيم.
کاردر، جهاد دانشگاهي را حلقه واسط ميان دانشگاه و صنعت دانست و گفت: براساس توانمندي‌هاي مشاهده شده احساس مي‌شود که زبان مشترکي ميان ما با جهاد دانشگاهي وجود دارد از اين رو حضور شما را مقتنم مي‌دانيم.
تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1285)
کد خبر: 442821
  • مديرعامل شرکت ملي نفت ايران اعلام کرد:ايجاد زبان مشترک ميان جهاددانشگاهي و شرکت نفت

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

اطلاعات تماس

آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش ادوارد براون پلاک 20 ساختمان سازمان جهاد دانشگاهی تهران
 تلفن:     53 57 95 66  021  - 66974441 021
 فکس:    13 27 40 66  021
پست الکترونیک:  pr.jut@chmail.ir