اخبار و تازه ها

13

رييس سازمان جهاد دانشگاهي تهران با رييس موسسه آموزشي و تحقيقاتي صنايع دفاعي وزارت دفاع ديدار کرد

رييس سازمان جهاد دانشگاهي تهران با رييس موسسه آموزشي و تحقيقاتي صنايع دفاعي وزارت دفاع ديدار کرد
به گزارش روابط عمومي سازمان جهاددانشگاهي تهران، در اين ديدار که با حضور معاونان سازمان جهاددانشگاهي تهران و مديران موسسه آموزشي و تحقيقاتي صنايع دفاعي انجام شد، جبل عامليان طي سخناني ضمن استقبال از همکاري با سازمان جهاد دانشگاهي تهران خواهان تمرکز و مطالعه اين سازمان بر نحوه همکاري صنعت با دانشگاه شد .
رييس موسسه آموزشي و تحقيقاتي صنايع دفاع با طرح اين موضوع که عليرغم خواست مشترک دانشگاه، صنعت و مديران ارشد کشور، تا کنون اين همکاري به نحو شايسته اي شکل نگرفته است برخي از موانع همکاري فيمابين دانشگاه و صنعت را برشمرد و خواستار تلاش جهاد دانشگاهي براي رفع اين موانع شد.
جبل عامليان همچنين به تغيير رويکرد موسسه آموزشي و تحقيقاتي صنايع دفاعي در خصوص قراردادهايي که با دانشگاهها و مراکز پژوهشي منعقد مي شود اشاره کرد و گقت: به جاي نگاه به دانشگاهها براي حل مسائل گلوگاهي صنعت، بايد از آنها انتظار داشت که مسائل آينده و پيش روي صنعت را حل کنند و در اين راستا بايد ماهيت قراردادها را از حالت قراردادهاي پيمانکاري به قراردادهاي واقعي پژوهشي تغيير داد.
رييس سازمان جهاد دانشگاهي تهران نيز ضمن بر شمردن توانمنديهاي اين سازمان و سوابق همکاري آن با صنايع دفاعي کشور، خواهان گسترش اين همکاريها شد .
ايشان ضمن اشاره به اشکالاتي که قراردادهاي پيمانکاري براي انجام پروژه هاي پژوهشي به وجود مي آورد تصريح کرد اين سازمان براي تنظيم روالهاي جديد در خصوص قراردادهاي پژوهشي بين صنعت و دانشگاه آمادگي دارد و از آن استقبال مي کند.
در ادامه اين جلسه، معاونان پژوهشي و آموزشي سازمان جهاد دانشگاهي تهران نيز ضمن ارائه ديدگاههاي خود در خصوص مباحث مطرح شده ، بر آمادگي سازمان جهاد دانشگاهي تهران براي گسترش همکاريهاي فيمابين تاکيد کردند.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1691)
کد خبر: 431778
  • رييس سازمان جهاد دانشگاهي تهران با رييس موسسه آموزشي و تحقيقاتي صنايع دفاعي وزارت دفاع ديدار کرد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

اطلاعات تماس

آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش ادوارد براون پلاک 20 ساختمان سازمان جهاد دانشگاهی تهران
 تلفن:     53 57 95 66  021  - 66974441 021
 فکس:    13 27 40 66  021
پست الکترونیک:  pr.jut@chmail.ir