اخبار و تازه ها

17

همزمان با 16 مرداد سي و ششمين سالروز تشکيل جهاد دانشگاهي انجام گرفت:تقدير از شرکت‌کنندگان در دوره‌هاي آموزشي سازمان جهاد دانشگاهي تهران

همزمان با 16 مرداد سي و ششمين سالروز تشکيل جهاد دانشگاهي انجام گرفت:تقدير از شرکت‌کنندگان در دوره‌هاي آموزشي سازمان جهاد دانشگاهي تهران
به گزارش روابط عمومي سازمان جهاددانشگاهي تهران، در اين مراسم که طي قرعه کشي از طريق رايانه بين 4600 نفر از واجدين شرايط انجام گرفت،به 10 نفر از شرکت‌کنندگان در دوره‌هاي آموزشي سازمان جهاددانشگاهي تهران، ده نيم سکه بهار آزادي اهدا شد.
معاون آموزشي سازمان جهاد دانشگاهي تهران در حاشيه اين مراسم با اشاره به فعاليت اين سازمان در دو حوزه آموزشي بلندمدت و کوتاه‌مدت گفت: آموزش‌هاي بلندمدت جهاد دانشگاهي تهران در قالب مرکز علمي کاربردي و براي ارائه به دانشجوياني که از طريق دانشگاه جامع علمي کاربردي جذب مي‌شوند، تعريف شده است.

آشنا، آموزش‌هاي کوتاه‌مدت اين سازمان را شامل سه نوع عمومي، سازماني و سمينارهاي آموزشي دانست و افزود: جهاد دانشگاهي دوره‌هاي مختلفي را با موضوعات متنوع و در سطوح عام و تخصصي برگزار مي‌کند که ثبت‌نام در آنها براي همه افراد آزاد است.

وي بيان کرد: بخش ديگري از آموزش‌هاي اين سازمان مربوط به دوره‌هاي تخصصي هستند که با حضور کارکنان اداره‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌هاي دولتي و خصوصي تشکيل مي‌شوند و در آن مباحث تخصصي مرتبط با حوزه کاري شرکت‌کنندگان را به آنها آموزش مي‌دهند.

آشنا در مورد مراسم اهداي 10 نيم‌سکه بهار آزادي توضيح‌داد: هدف از برگزاري اين مراسم تقدير و تشکر از فراگيراني بود که به مرکز آموزش سازمان جهاد دانشگاهي اعتماد نموده و در ترم تابستان مراکز آموزشي سازمان جهاد دانشگاهي تهران ثبت‌نام کرده‌اند.
شاين ذکر است هادي شباني، مهرانه آغداملو، نرگس کاظمي ‌مهياري، محيا داوودي، جواد کاکاوند، محسن حاجي‌رستملو، اميرعلي تقي‌نژاد، فاطمه فتحي، فاطمه خليفه‌شوشتري و پوپا لطيفيان برندگان در اين قرعه کشي مي باشند.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1236)
گروه خبر: گروه آموزشی
کد خبر: 410278
  • همزمان با 16 مرداد سي و ششمين سالروز تشکيل جهاد دانشگاهي انجام گرفت:تقدير از شرکت‌کنندگان در دوره‌هاي آموزشي سازمان جهاد دانشگاهي تهران

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

اطلاعات تماس

آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش ادوارد براون پلاک 20 ساختمان سازمان جهاد دانشگاهی تهران
 تلفن:     53 57 95 66  021  - 66974441 021
 فکس:    13 27 40 66  021
پست الکترونیک:  pr.jut@chmail.ir