اخبار و تازه ها

07

حضور جهاددانشگاهي واحد تهران در نمايشگاه "آشنايي دانشجويان با دانشگاه"

حضور جهاددانشگاهي واحد تهران در نمايشگاه "آشنايي دانشجويان با دانشگاه"
در آستانه  آغاز سال تحصيلي و بازگشايي دانشگاهها و برگزاري نمايشگاه "آشنايي دانشجويان با دانشگاه" جهاددانشگاهي واحد تهران در اين نمايشگاه با برپايي غرفه اي به معرفي فعاليتهاي خود پرداخت.


به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي واحد تهران، در اين نمايشگاه قريب به هشت هزار دانشجوي جديدالورود دانشگاه تهران در مقاطع مختلف کارشناسي، کارشناسي ارشد و دکترا ضمن بازديد از غرفه‌هاي مراکز، تشکل‌ها و نهادهاي مختلف دانشگاه تهران، با نحوة فعاليت و دستاوردهاي علمي و فرهنگي آنها آشنا مي‌شوند. 

معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي واحد تهران نيز همچون سال‌هاي گذشته با حضوري فعال، پذيراي دانشجويان بوده و گزيده‌اي از برنامه‌هاي اجراشده را در قالب بروشور معرفي کرد.  همچنين دانشجويان با تکميل پرسشنامة فرهنگي، توانمندي‌ها، علايق و زمينه‌هاي همکاري خود را با جهاد دانشگاهي اعلام مي نمايند. معاونت آموزشي نيز با حضور در غرفه جهاد، ضمن راهنمايي دانشجويان و ارائه اطلاعات درباره دوره‌هاي آموزشي، امکان تعيين سطح رايگان زبان انگليسي را براي علاقه‌مندان فراهم نموده است.
اين نمايشگاه از تاريخ 29 شهريور در محل باشگاه دانشجويان دانشگاه تهران واقع در خيابان 16 آذر داير شده و تا نهم مهر ماه از ساعت 9 تا 15 ادامه خواهد داشت.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (5500)
کد خبر: 36
  • حضور جهاددانشگاهي واحد تهران در نمايشگاه "آشنايي دانشجويان با دانشگاه"

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

اطلاعات تماس

آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش ادوارد براون پلاک 20 ساختمان سازمان جهاد دانشگاهی تهران
 تلفن:     53 57 95 66  021  - 66974441 021
 فکس:    13 27 40 66  021
پست الکترونیک:  pr.jut@chmail.ir