اخبار و تازه ها

22

اولين همايش ملي ايمني و واکسيناسيون در ماهيان سردابي برگزار مي شود

اولين همايش ملي ايمني و واکسيناسيون در ماهيان سردابي برگزار مي شود

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی تهران، این همایش با هدف اشتراک گذاشتن تجربیات و به روزرسانی اطلاعات و یافته ها در زمینه ایمنی و واکسیناسیون ماهیان سردابی، رفع چالش های بهداشتی، افزایش بهره وری و کمک به تولید غذای سالم فرصت مناسبی برای آشنایی بیشتر با ایمنی شناسی ماهیان سردآبی، واکسن های ماهیان سردآبی، چگونگی واکسیناسیون، چالش های موجود در این زمینه و افزایش آگاهی و تبادل اطلاعات و تجربیات فردی در این خصوص برگزار می گردد.

مرتضی پرهیزکار معاون پژوهش و فناوري سازمان جهاد دانشگاهی تهران برگزاری این همایش را گامی در بهره‌برداری سازمان‌ها و مؤسسات تحقیقاتی و پرورش‌دهندگان برای رسیدن به نتیجه‌ای مطلوب در این بخش از صنعت آبزی‌پروری دانست و به نقش تسهیل‌کنندگي و هماهنگي جهاد دانشگاهی در این زمینه اشاره نمود.

. انواع واکسن و روشهای واکسیناسیون،آنتی بیوتیک ها به عنوان مهم ترین معضل بهداشتی در صنعت آبزی پروری، چالش ها و فرصت ها در زمینه­ی واکسیناسیون ماهیان سردابی،اقتصاد واکسیناسیون و...از جمله محورهای این همایش است.

شایان ذکر است برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با سیستم ایمنی ماهی، نحوه اثر واکسن بر آن و اهمیت واکسیناسیون در جلوگیری از بروز بیماری­ها و آموزش انواع روش‌های واکسیناسیون در آبزیان و نمایشگاه جنبی از دیگر برنامه های این همایش است.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1659)
کد خبر: 249244
  • اولين همايش ملي ايمني و واکسيناسيون در ماهيان سردابي برگزار مي شود

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

اطلاعات تماس

آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش ادوارد براون پلاک 20 ساختمان سازمان جهاد دانشگاهی تهران
 تلفن:     53 57 95 66  021  - 66974441 021
 فکس:    13 27 40 66  021
پست الکترونیک:  pr.jut@chmail.ir