اخبار و تازه ها

01

با حضور رؤسا، معاونين و مديران ارشد دستگاههاي اجرايي كشور برگزار شد:دومين جلسه شوراي سياستگذاري "پنجمين همايش و اولين جشنواره ملي مديريت عملکرد"

با حضور رؤسا، معاونين و مديران ارشد دستگاههاي اجرايي كشور برگزار شد:دومين جلسه شوراي سياستگذاري "پنجمين همايش و اولين جشنواره ملي مديريت عملکرد"
نخستين جلسه شوراي سياستگذاري "پنجمين همايش و اولين جشنواره ملي مديريت عملکرد" روز يکشنبه 28 دي ماه در سازمان جهاد دانشگاهي تهران برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومي سازمان جهاددانشگاهي تهران،در اين جلسه که با حضور نماينده سازمان مديريت و برنامه ريزي، دبير همايش و اعضاي شوراي سياستگذاري همايش انجام گرفت، ابتدا سعيد صفري، دبير همايش ضمن ارائه گزارش مختصري از فعاليتهاي کميته علمي همايش، اشاره کرد که اساسا جهاد دانشگاهي در بحث مديريت عملکرد به دنبال برگزاري سلسله اي از همايشها نيست که فقط هر سال به هر نحوي همايشي برگزار نمايد. بلکه صرفا با نگاه و رويکرد جامعه محور در پي آن بود که هر زمان نياز ورود به مباحث کليدي مديريت عملکرد و چالشهاي پيرامون آن در جامعه احساس شده ورود پيدا کند، کما اينکه وقفه هاي بين هر همايش و وقفه طولاني بين همايش چهارم و پنجم خود دليلي بر اين مدعاست.
صفري با اشاره به اين مطلب که کميته علمي پس از چندين نشست، اهداف، محورها، کارگاههاي جنبي و کارگروههاي تخصصي همايش را مشخص نموده است از اعضاي شورا براي ارائه نظرات و پيشنهادات در جهت تکميل اين محورها دعوت کرد و گفت: در بخش جشنواره تجارب برتر مديريت عملکرد، مطالعات و اقدامات زيادي انجام شد که در نهايت کاربرگ اوليه آن تنظيم گرديد. در اين بخش ما به دنبال رويکرد فرآيندي هستيم و در اين کاربرگ نيز سعي شده در يک چارچوب بسيار خلاصه و ساده، فرآيند مديريت عملکرد ارائه شود. وي با بيان ابعاد مختلف مشارکت از اعضاي  شورا درخواست کرد تا نحوه مشارکت سازمان خود را نيز اعلام نمايند.
در پايان جلسه احمد شريفي زاده، رياست سازمان جهاد دانشگاهي تهران، ضمن تقدير از حسن توجه و مساعي اعضاي شوراي سياستگذاري که ضرورت پرداختن به مباحث کلان کشور از جمله بحث نظام مديريت عملکرد را مورد توجه قرار داده اند، افزود که جهاد دانشگاهي بدون هيچ چشمداشتي تمام نيرو، تلاش و تجربه خود را به ميدان خواهد آورد تا اين همايش در شرايط کاملا مطلوب برگزار گردد که  در اين راه نيازمند همدلي و همفکري همه اعضا مي باشد.
در اين نشست اعضاي شوراي سياستگذاري ضمن ارائه گزارشي از اقدامات و تجارب مديريت عملکرد در سازمان خود، نقطه نظرات، انتقادات و پيشنهادهاي خود را در جهت برگزاري مطلوب اين همايش طرح کردند.


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1371)
کد خبر: 123
  • با حضور رؤسا، معاونين و مديران ارشد دستگاههاي اجرايي كشور برگزار شد:دومين جلسه شوراي سياستگذاري "پنجمين همايش و اولين جشنواره ملي مديريت عملکرد"

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

اطلاعات تماس

آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش ادوارد براون پلاک 20 ساختمان سازمان جهاد دانشگاهی تهران
 تلفن:     53 57 95 66  021  - 66974441 021
 فکس:    13 27 40 66  021
پست الکترونیک:  pr.jut@chmail.ir