اخبار و تازه ها

09

بيانيه‌ي جهاددانشگاهي به مناسبت فرارسيدن سالروز حماسه نهم دي‌ماه

بيانيه‌ي جهاددانشگاهي به مناسبت فرارسيدن سالروز حماسه نهم دي‌ماه

به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي، اين نهاد به مناسبت فرارسيدن سالروز حماسه نهم دي ماه بيانيه صادر كرد.

متن بيانه صادر شده به شرح زير است:

بسم الله الرحمن الرحيم

خروش ملت مسلمان ايران در حماسه نهم ديماه سال1388 و درك بي​نظير آنان از مختصات تهاجم دشمن به ارزش‌ها و جمهوري اسلامي ايران كه بي​ بصيرتي عده اي خاص و اتكاي بي​منطق آنها به اطلاعات ناقص زمينه ساز آن تهاجم بزرگ رواني و رسانه اي شده بود، به فضل الهي در تاريخ حيات انقلاب اسلامي ماندگار و جاودانه شد.

مردم بزرگ ايران در آن روز تاريخي با بصيرت و تبعيت از ولي فقيه به ميدان آمدند و گام بعدي توطئه دشمن را كه همانا ضربه زدن به اصل نظام و ارزش​هاي آن بود، نقش برآب كردند؛ و امروز،گراميداشت 9 دي، نماد تداوم وحدت و انسجام ملي، انقلابي گري آگاهانه، اعتماد به امداد الهي و پيروي از ولايت فقيه است كه به حق، "روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت" نامگذاري شده و درس​ها و عبرت​هاي فراواني به همراه خود دارد.

جهاددانشگاهي ضمن گراميداشت سالروز نهم ديماه، اين مهم را يادآور مي​شود كه حفظ روحيه انقلابي، دشمن شناسي و عمل براساس شاخص​هاي ترسيم شده توسط رهبر معظم انقلاب اسلامي چه از سوي مردم و چه از جانب مسؤولان، همچنان به عنوان ملزومات اساسي هرگونه پيشرفت در كشور به حساب مي آيد.

اعضاي اين نهاد انقلابي كه سرلوحه كارشان، فعاليت​هاي دانش بنيان در بستر فرهنگ جهادي است بار ديگر اعلام مي​كنند كه بر سر عهد خود با آرمان​هاي امام خميني (ره)​ و رهبر معظم انقلاب حضرت آيت ا... العظمي خامنه​اي (مدظله العالي) باقي خواهند ماند و همگام با اقشار مختلف ملت، اميدوار به آينده حركت كرده و براي تحقق اهداف نظام در حوزه​هاي مختلف فناوري، اقتصادي و اجتماعي تلاش خواهند كرد.

جهاددانشگاهي

8 دي ماه 97

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (108)
گروه خبر: جهاد تهران
کد خبر: 1100549
  • بيانيه‌ي جهاددانشگاهي به مناسبت فرارسيدن سالروز حماسه نهم دي‌ماه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

اطلاعات تماس

آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش ادوارد براون پلاک 20 ساختمان سازمان جهاد دانشگاهی تهران
 تلفن:     53 57 95 66  021  - 66974441 021
 فکس:    13 27 40 66  021
پست الکترونیک:  pr.jut@chmail.ir