اخبار و تازه ها

23

در جلسه با فرمانداري شهرستان دماوند مطرح شد: تأسيس شعبه سازمان جهاددانشگاهي تهران در شهرستان دماوند

احمد شريفي زاده رييس سازمان جهاددانشگاهي تهران به همراه مرتضي پرهيزکار معاون پژوهش و فناوري و جمعي از مديران سازمان، روز دوشنبه 15دي ماه با  دعوت فرماندار شهرستان دماوند در جلسه اختصاصي با هدف تأسيس شعبه سازمان جهاددانشگاهي تهران در اين شهرستان  ديدار و گفتگو کردند.

در اين جلسه مجيد صفري، معاون برنامه‌ريزي و اداري مالي فرماندار شهرستان دماوند ضمن اشاره به پتانسيلهاي اين منطقه در زمينه هاي کشاورزي (گردو، سيب و عسل) گردشگري و پژوهش، شماري از مشکلات و معضلات اين شهرستان را نيز برشمرد. 
وي جهاد را به عنوان مشاوري توانمند و امين براي حضور در منطقه و مشارکت در کارشناسي هاي علمي و پژوهشي دانست و آمادگي فرمانداري دماوند را براي تأمين فضا و امکانات اوليه براي تأسيس شعبه اعلام نمود. همچنين دعوت از نماينده جهاد به منظور حضور در شوراي پژوهش و فناوري شهرستان و کميته هاي جانبي آن از خواسته هاي معاون برنامه‌ريزي و اداري مالي فرماندار شهرستان دماوند در اين جلسه بود.
در پايان مرتضي پرهيزکار، معاون پژوهش و فناوري سازمان جهاددانشگاهي تهران با بر شمردن گام هاي اجرايي براي تأسيس شعبه و کارکردها و اولويت هاي همکاري جهاددانشگاهي تهران در حوزه هاي پژوهش، فناوري و آموزش مقرر شد اين گام ها و اولويت ها طي صورتجلسه اي رسمي به عنوان برنامه اقدامي طريفين تنظيم و مورد توافق و اجرا قرار گيرد.


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1362)
کد خبر: 103

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

اطلاعات تماس

آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش ادوارد براون پلاک 20 ساختمان سازمان جهاد دانشگاهی تهران
 تلفن:     53 57 95 66  021  - 66974441 021
 فکس:    13 27 40 66  021
پست الکترونیک:  pr.jut@chmail.ir