اخبار و تازه ها

(آرشیو ماه مهر 1394)

25
نشست علمی بررسی طرح تحول علوم سیاسی در ایران برگزار می شود
چکیده: به همت مرکز فرهنگ و سیاست سازمان جهاد دانشگاهی تهران و با همکاری جامعه اسلامی دانشجویان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران، نشست علمی بررسی طرح تحول علوم سیاسی در ایران برگزار می گردد. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، در این نشست منوچهر محمدی رئیس کارگروه تحول علوم‌سیاسی درشورای عالی انقلاب فرهنگی، احمد نقیب‌زاده ع... ادامه »
20
در نشست علمي"ايران پس از برجام" عنوان شد:موفقيت دولت در اجراي برجام و بهره‌گيري از آن، مستلزم به جريان افتادن سرمايه‌هاي اجتماعي و فرهنگي درکشور است
چکیده: به همت مرکز فرهنگ و سياست سازمان جهاد دانشگاهي تهران، نشست علمي «ايران پس از برجام»، دوشنبه 13 مهر 94، با حضور جمعي از دانشجويان، استادان، صاحب‌نظران، پژوهشگران و اصحاب رسانه، در دانشکده حقوق و علوم سياسي دانشگاه تهران برگزار شد. به گزارش روابط عمومي سازمان جهاددانشگاهي تهران، در اين نشست که با حضور سعيد معيدفر، حسن بهشتي‌پور... ادامه »
14
نهمین دوره «جشنواره ملی بهار» برگزار می‌گردد
چکیده: به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و با حمایت و همکاری مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی، بخش نقدتوصیفی ـ تحلیلی نهمین دوره "جشنواره ملی بهار" برگزار می‌گردد. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی تهران، دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند با درنظرگرفتن موضوعات و ضوابط اعلام‌شده، آثارخود را تا تاری... ادامه »
13
فردا "اولين همايش بين المللي برنامه ريزي و توسعه شهري" در تهران آغاز به کار خواهد کرد
چکیده: اولين همايش بين المللي برنامه ريزي و توسعه شهري در راستاي بهبود حکمروايي شهري در 14و 15 مهر ماه سال جاري توسط اداره کل برنامه و بودجه شهرداري تهران با همکاري مرکز همايش هاي علمي سازمان جهاد دانشگاهي تهران برگزار خواهد شد. اين همايش با هدف استفاده از تجربيات موفق در حوزه شهري و انتقال دانش و تجربيات ساير کشورها و با محورهاي جايگاه و نقش مديريت و بر... ادامه »
12
نشست علمي «ايران پس از برجام» برگزار مي‌شود
چکیده: به همت مرکز فرهنگ و سياست سازمان جهاد دانشگاهي تهران، نشست علمي «ايران پس از برجام» دوشنبه 13 مهرماه، از ساعت 13 در دانشکده حقوق و علوم سياسي دانشگاه تهران برگزار برگزار مي‌شود. به گزارش روابط عمومي سازمان جهاد دانشگاهي تهران، در اين نشست که به بررسي تحولات سياسي، اقتصادي و اجتماعي ايران پس از اجراي برنامه جامع اقدام هسته‌اي... ادامه »
08
مسابقه دانشجویی «یک سبد لاله سرخ» ویژه دفاع مقدس
چکیده: به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، مسابقه دانشجویی «یک سبد لاله سرخ» ویژه دفاع مقدس برگزار می‌گردد.  دانشجویان می‌توانند برای شرکت در این مسابقه، یک ایمیل به نشانی farhangi.jahat@gmail.com ارسال کنند تا یک پرسشنامه بیست سوالی برای آنان فرستاده شود و پس از تکمیل پرسشنامه، آن را به همان نشانی ارسا... ادامه »
07
برگزاری دوره آموزشی Basic H2S training  برای کارکنان شرکت CNPC چین
چکیده: دوره آموزشي Basic H2S training به درخواست شرکت CNPC چين توسط سازمان جهاددانشگاهي تهران،ششم و هفتم مهرماه 94 در محل ميدان نفتي آزادگان شمالي برگزار گرديد. آموزش حفاظت در مقابل گاز هيدروژن سولفايد که يکي از خطرناکترين گازها در صنعت نفت و گاز مي باشد، از جمله آموزشهاي مهمي است که در حوزه آموزشهاي HSE برگزار مي گردد. اين دوره براي دو گروه 20 نفره ب... ادامه »
05
حضور سازمان جهاددانشگاهي تهران در نمايشگاه "آشنايي دانشجويان با دانشگاه"
چکیده: هم‌زمان با آغازسال تحصيلي و بازگشايي دانشگاه‌ها، سازمان جهاددانشگاهي تهران همانند سال‌هاي گذشته، در نمايشگاه «آشنايي دانشجويان با دانشگاه» حضور پيدا کرد. به گزارش روابط عمومي سازمان جهاددانشگاهي تهران، در اين نمايشگاه حدود پنج هزار دانشجوي جديدالورود دانشگاه تهران در مقاطع مختلف کارشناسي، کارشناسي ارشد و دکتري ضمن بازديد... ادامه »
05
بيانيه تشکل هاي دانشگاهي «دانشگاه تهران» خطاب به دانشگاهيان جهان اسلام
چکیده:   در پي وقوع حادثه جانگداز منا، تشکل هاي دانشگاهي دانشگاه تهران ،بيانيه اي را خطاب به دانشگاهيان جهان اسلام ارسال کردند که متن آن به شرح زير است: بسم الله الرحمن الرحيم  و من يخرج من بيته مهاجراً الي الله و رسوله ثم يدرکه الموت فقد وقع اجره علي الله (قرآن کريم) دانشگاهيان، روشنفکران و متفکران جهان اسلام سلام عليکم در لح... ادامه »
04
چکیده: به همت مرکزفرهنگي کوي دانشگاه و در ادامه برگزاري دهمين دوره "طرح ملي ايران، مرز پرگهر"، سه شنبه 31شهريوراردوي بازديد علمي از گروه اقتصادي مپنا با حضور 25نفر از دانشجويان برگزارگرديد. به گزارش روابط عمومي سازمان جهاددانشگاهي تهران، دراين بازديد دانشجويان با روند توليد و توسعه ساخت ژنراتور براي نيروگاه‌هاي گازي و واحدهاي سيکل ترکيبي، نحوه طراحي... ادامه »

اطلاعات تماس

آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش ادوارد براون پلاک 20 ساختمان سازمان جهاد دانشگاهی تهران
 تلفن:     53 57 95 66  021  - 66974441 021
 فکس:    13 27 40 66  021
پست الکترونیک:  pr.jut@chmail.ir