اخبار و تازه ها

(آرشیو ماه اسفند 1396)

19
با حضور رييس جهاددانشگاهي انجام گرفت: افتتاحيه مرکز تربيت مديران راهبردي جهادي آينده
چکیده: افتتاحيه مرکز تربيت مديران راهبردي جهادي آينده چهارشنبه 16 اسفند با حضور دکتر حميدرضا طيبي رييس جهاد دانشگاهي، دکتر محمدابراهيم مداحي رييس کميسيون چشم‌انداز و نخبگان مجمع تشخيص مصلحت نظام در سالن دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد. ادامه »
15
فردا و با حضور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام؛مرکز "تربيت مديران راهبردي آينده" افتتاح مي شود
چکیده: مرکز تربيت مديران راهبردي و جهادي آينده که حاصل تعامل مثبت مجمع تشخيص مصلحت نظام و جهاددانشگاهي است، فردا 16 اسفند با حضور دکتر محسن رضايي دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام، دکتر حميدرضا طيبي رييس جهادانشگاهي و تعدادي از مسوولان کشوري برگزار مي شود. به گزارش روابط عمومي سازمان جهاددانشگاهي تهران ، مرکز تربيت مديران راهبردي و جهادي آينده که حاصل تعامل مثب... ادامه »
13
راهکارهای ایجاد و توسعه همکاری‌های فی ما بین سازمان و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد بررسی قرارگرفت
چکیده: درجلسه‌ روز چهارشنبه 9 اسفند 96 راهکارهای ایجاد و توسعه همکاری‌های فی ما بین سازمان جهاددانشگاهی تهران و این وزارتخانه بررسی شد. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی تهران، در این جلسه که به میزبانی رحیم سرهنگی، مدیر کل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور حمید هاشمی، معاون پژوهشی و... ادامه »
12
تفاهم‌نامه همکاري آموزشي مجمع تشخيص مصلحت نظام و جهاد دانشگاهي امضا شد
چکیده:  نهم اسفند ماه نشست تخصصي مرکز تربيت مديران راهبردي جهادي با حضور نمايندگان مجمع تشخيص مصلحت نظام و جهاد دانشگاهي و جمعي از صاحبنظران در اين حوزه برگزار شد. به گزارش ايسنا، در  اين نشست که به مناسبت روز جهاني آينده و به ميزباني معاونت آموزشي سازمان جهاد دانشگاهي تهران برگزار شد،  در خصوص راه‌اندازي مرکز تربيت مديران راهبردي جها... ادامه »
09
در نشست«عملگرایی راهبردی در اندیشه و سیاست امام خمینی(ره)» عنوان شد :هدف امام خمینی(ره) ایجاد ساختار بوده است و حفظ نظام را از اوجب واجبات می‌دانستند
چکیده: عضو هیئت علمی گروه حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران با اشاره به توجه اجتهاد پویا در نگاه امام، عنوان کرد: عملگرایی راهبردی در اندیشه و سیاست امام خمینی(ره) به گونه‌ای است که هدف ایشان ایجاد ساختار بوده است و حفظ نظام را از اوجب واجبات می‌دانستند. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی تهران، نشست علمی «عملگرایی راهبردی در اندیشه و... ادامه »

اطلاعات تماس

آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش ادوارد براون پلاک 20 ساختمان سازمان جهاد دانشگاهی تهران
 تلفن:     53 57 95 66  021  - 66974441 021
 فکس:    13 27 40 66  021
پست الکترونیک:  pr.jut@chmail.ir