اخبار و تازه ها

(آرشیو ماه بهمن 1396)

29
نمایشنامه‌خوانی«این منم یا دیگران» در تالار ناصرخسرو
چکیده: به همت مرکز آفرینش‌های هنری سازمان جهاددانشگاهی تهران، نمایشنامه خوانی«این منم یا دیگران» 28 بهمن96 به روی صحنه می رود. ادامه »
24
انتشار مقاله عضو هیئت علمی سازمان جهاددانشگاهی تهران در نشريه علمي پژوهشي1396حفاظت زيست بوم گياهان
چکیده: به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی تهران، در این مقاله الگوی پراکنش گیاهان یکی از ویژگی های مهم جوامع گیاهی است که بررسی و تعیین آن در توصیف و تشریح بوم شناسی یک گونه گیاهی و روش های نمونه برداری دارای اهمیت است. این تحقیق با هدف تعیین الگوی پراکنش گونه Quercus brantii و بررسی ارتباط آن با عوامل محیطی در منطقه چهارمحال و بختیاری انجام گردید. ... ادامه »
23
در نشست«مبانی قرآنی انقلاب اسلامی» مطرح شد: مبانی قرآنی انقلاب در دعوت به بندگی خداوند، پذیرش حاکمیت خداوند و دعوت به تقوای الهی خلاصه می‌شود
چکیده: به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی تهران، نشست«مبانی قرآنی انقلاب اسلامی» از سلسله نشست‌های فرهنگ‌سازی و توسعه فعالیت‌های قرآنی، روز سه شنبه ۱۷ بهمن 96 برگزار شد. به مناسبت ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، نشست«مبانی قرآنی انقلاب اسلامی» با همکاری مرکز فرهنگی قرآن و معارف دین سازمان جها... ادامه »
18
کسب مقام نخست مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي تهران1 در مرحله استاني در مسابقات مناظره دانشجويان مراکز علمي کاربردي استان تهران
چکیده: مرکز علمي کاربردي جهاد دانشگاهي تهران-1 موفق به کسب مقام اول استاني و راهيابي به مرحله کشوري مناظره دانشجويي مسابقات مناظره دانشجويان مراکز علمي کاربردي گرديد. ادامه »
09
دکتر طیبی عنوان کرد:توسعه پایدار در گرو شکوفایی استعدادهاست/ «وَشَاوِرْهُمْ فِی‌الأَمْرِ»؛ مبنای اداره دانش‌بنیان جامعه
چکیده: رئیس جهاد دانشگاهی با بیان اینکه جامعه‌ای می‌تواند به توسعه پایدار برسد که شرایط شکوفایی استعداد تک‌تک افراد جامعه را فراهم کند، اظهار کرد: دانش‌بنیان اداره کردن جامعه یعنی هر کاری مبنای علمی و مشارکت و مشورت داشته باشد، همان گونه که خداوند در قرآن کریم می‌فرماید: «وَشَاوِرْهُمْ فِی‌الأَمْرِ». ادامه »
04
با حضور معاون رييس جمهور و رييس سازمان اداري و استخدامي کشورچهاردهمين همايش و هشتمين جشنواره ملي نظام پيشنهادها برگزار مي شود
چکیده: چهاردهمين همايش و هشتمين جشنواره ملي نظام پيشنهادها به همت سازمان جهاد دانشگاهي تهران و با همکاري ساير سازمانها و نهادهاي کشور ساعت30/8 صبح 8 و 9 بهمن در محل تالار علامه اميني دانشگاه تهران برگزار مي‌شود. ادامه »
01
نمایش «پلی از جنس شیشه» به روی صحنه رفت
چکیده: به همت مرکز آفرینش‌های هنری سازمان جهاددانشگاهی تهران، نمایش«پلی از جنس شیشه» از 28 دی 96 به روی صحنه رفت.  به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی تهران، این نمایش به نویسندگی نگار نادری و کارگردانی امید بابارحیمی و محدثه غلامی، با گفتاری کنایه آمیز و حرکاتی فرمیک،از هم گسیختگی روح و تکثیر آدم‌ها را نمایش می&zw... ادامه »

اطلاعات تماس

آدرس: تهران - خیابان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش ادوارد براون پلاک 20 ساختمان سازمان جهاد دانشگاهی تهران
 تلفن:     53 57 95 66  021  - 66974441 021
 فکس:    13 27 40 66  021
پست الکترونیک:  pr.jut@chmail.ir